Medycyna estetyczna

Czas biegnie nieubłaganie i nikt z nas nie jest w stanie go zatrzymać, ale czasami możemy złagodzić skutki jego działania – tym się zajmuje medycyna estetyczna. W naszym gabinecie w Raciborzu troszczymy się o piękny wygląd naszych pacjentów, dbając nie tylko o ich zęby. Kiedy już doświadczony protetyk wypełni ubytki w uzębieniu, warto przyjrzeć się innym niedoskonałościom — tym razem w cerze. Bruzdy, zmarszczki, przebarwienia to tylko niektóre z efektów starzenia się skóry. Zabiegi z medycyny estetycznej pozwalają skutecznie cofnąć zmiany, a także utrudnić ich powrót w przyszłości.

Nasza oferta

Wykonujemy szereg nowoczesnych zabiegów z medycyny estetycznej, które są adresowane do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wśród nich znajdą Państwo:

  • likwidację zmarszczek,
  • powiększenie i modelowanie kształtu ust,
  • terapię osoczem bogatopłytkowym,
  • depilację laserową,
  • kroplówki witaminowe.

Można więc u nas skorzystać z niezwykle bogatej, bardzo nowoczesnej oferty zabiegów medycyny estetycznej. Wykonuje je wykwalifikowany personel, który w codziennej pracy korzysta z zaawansowanych urządzeń i najlepszych kosmetyków. Pomożemy Państwu dobrać zabiegi na zmarszczki w okolicach oczu, brody, szyi i dekoltu, a także na inne niedoskonałości – np. nierówne czy zbyt wąskie usta. W zakresie usług znajduje się również depilacja laserowa, którą wykonujemy z użyciem amerykańskiego urządzenia LightSheer.

Medycyna estetyczna ma wiele do zaoferowania. To nie tylko walka z czasem czy cofnięciem zmian, jakie odcisnął na skórze, ale również poprawa codziennego komfortu. Aby uzyskać więcej informacji, można umówić się na konsultację z naszymi specjalistami z zakresu medycyny estetycznej.