Wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest obecnie jedną z najpopularniejszych usług z zakresu medycyny estetycznej. Marzeniem wielu pacjentów są zdrowe i śnieżnobiałe zęby, które uchodzą za wyznacznik dobrego wyglądu. Do tego uśmiech na miarę Hollywood dodaje też pewności siebie zarówno w kontaktach prywatnych, jak i zawodowych. Niestety nie wszyscy mogą pochwalić się idealnie białym uzębieniem, dlatego z pomocą przychodzi wybielanie zębów. Ten zabieg stomatologiczny można wykonać w poradni stomatologicznej Bella-Dent.

Istnieje kilka metod wybielania zębów. Stosowanie past i płynów wybielających pozwala delikatnie rozjaśnić odcień zębów poprzez powierzchowne usunięcie osadu i przebarwień. Najbardziej widoczny i najtrwalszy efekt śnieżnobiałych zębów daje profesjonalne wybielanie zębów, m.in. laserem, lampą LED lub noszenie specjalnych nakładek wybielających.

 

Wybielanie zębów u dentysty

W poradni stomatologicznej Bella-Dent pacjent może skorzystać z różnych metod wybielania zębów w zależności od indywidualnych wskazań i potrzeb. Tego typu zabiegi mogą być wykonywane jedynie u osób ze zdrowym uzębieniem, czyli bez ubytków próchnicowych i chorób przyzębi oraz kamienia nazębnego i osadu.

Oto profesjonalne metody stomatologiczne na białe zęby:

  • wybielanie zębów lampą LED,
  • wybielanie zębów laserem,
  • nakładkowe wybielanie zębów.

Aby cieszyć się po zabiegu jak najdłużej śnieżnobiałym uśmiechem, należy prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i regularnie odwiedzać dentystę w celach kontrolnych i profilaktycznych.