Jakie usługi oferuje medycyna estetyczna?

medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna oferuje szerokie spectrum zabiegów, mających na celu profilaktykę starzenia skóry. W jej ramach przeprowadza się także działania rekonstrukcyjne, które zmierzają do odtworzenia stanu sprzed procesu starzenia.

Większość procedur jest nieinwazyjna, a efekt odmłodzonej skóry w doskonałej kondycji jest szybko widoczny. Medycyna estetyczna zajmuje się także między innymi usuwaniem blizn oraz rozstępów. A jakie zabiegi z tej dziedziny oferuje nasz gabinet?

Zmarszczkom mówimy stop

Wiele kobiet skarży się na pojawienie się z czasem zmarszczek mimicznych, a także zmarszczek statycznych. Skóra jest mniej elastyczna, a spadający poziom kwasu hialuronowego powoduje słabsze nawilżenie skóry, która, tracąc jędrność staje się wysuszona i wiotka. W naszym gabinecie pozbędziecie się szybko i bezboleśnie zmarszczek, zlokalizowanych w okolicach oczu, czoła oraz ust. Usuwamy również zmarszczki na nosie, brodzie, szyi i dekolcie.

Usta idealne; czy to możliwe?

Bardzo często źródłem kompleksów u kobiet są zbyt wąskie usta, o nieestetycznym kształcie. My pomożemy zwalczyć kompleksy i przywrócić ustom ich naturalny, pełny wygląd. W tym celu aplikujemy pacjentkom kwas hialuronowy.

Przywróć skórze jędrność osoczem bogatopłytkowym

Kolejnym zabiegiem z dziedziny medycyny estetycznej, który oferujemy naszym pacjentkom, jest zabieg z osocza bogatopłytkowego, stymulującego komórki macierzyste do namnażania i wytwarzania nowego kolagenu. Najpierw lekarz pobierze kilkanaście mililitrów krwi pacjentki do probówek, które następnie podda wirowaniu. Tak uzyskane osocze bogato płytkowe wstrzykuje się w skórę pacjentki. Decydując się na ten zabieg szybko można poprawić koloryt skóry, uelastycznić ją, a także poprawić jej gęstość. Zmarszczki i fałdy zostaną wygładzone.

Koniec z codzienną depilacją!

Naszym pacjentom polecamy również zabieg depilacji laserowej. Powtarza się go w serii minimum czterech zabiegów, w odstępach od czterech do dwunastu tygodni. W przypadku pacjentek o włosach jaśniejszych i cieńszych ilość koniecznych zabiegów może wzrosnąć do sześciu.

Leave a Reply